Siłą każdej firmy jest personel. To od jakości jego pracy zależy powodzenie całego przedsięwzięcia. Kiedy pracownicy czują się niedoceniani i zaniedbani, zaczynają gorzej pracować. To oznacza oczywiście znacznie mniejszą wydajność, a w dłuższej perspektywie również mniejsze zarobki. Dlatego dobrym posunięciem jest inwestowanie w pracowników i sięganie po różnego rodzaju benefity pozapłacowe. Zalicza się do nich między innymi catering dla firm, który jest świetnym sposobem na pokazanie personelowi, że jest on dla firmy ważny. Zobaczmy, co można zyskać, decydując się na catering dla pracowników.

Kiedy catering dla firm to dobry wybór?

Catering dla firm można zamówić zawsze niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę specjalizującą się w produkcji sztucznych kwiatów, czy przeprowadzającą remonty. Warto jednak pamiętać, że ma to szczególne znaczenie zwłaszcza dla tych, którzy pracują na świeżym powietrzu. Catering dla pracowników to wyraz troski o tych, którzy nierzadko marzną, realizując swoje obowiązki zawodowe. Jeśli więc prowadzisz firmę budowlaną, masz skład materiałów budowlanych lub prowadzisz inną działalność, której wykonywanie wiąże się z przebywaniem pracowników na świeżym powietrzu również zimą, catering dla firm to sposób na to, aby mogli się oni rozgrzać. To dobre rozwiązanie, jeśli chcesz zadbać o zdrowie personelu, a firmę uchronić od dużej liczby zwolnień lekarskich.

Jak działają benefity pozapłacowe?

Catering dla firm to jeden z benefitów pracowniczych, o których w ostatnim czasie mówi się naprawdę dużo. Bez względu na profil firmy, a także rodzaj dodatków pozapłacowych ich działanie jest zawsze takie samo. Korzystnie wpływają one na motywację pracowników do pracy. Jeśli więc chcesz zachęcić swój personel do tego, aby bardziej się starał i angażował, posiłki to naprawdę dobry wybór. W firmach, w których stosowane są benefity pozapłacowe pracownicy zdecydowanie rzadziej korzystają ze zwolnień lekarskich. Mniejsza jest również rotacja personelu, co ma ogromne znaczenie dla zachowania stabilności firmy. Pracownicy korzystający z benefitów czują się bardziej przywiązani do przedsiębiorstwa. Rodzi się w nich również poczucie wdzięczności za to, co otrzymali, a czego przecież dostać nie musieli. Bez wątpienia jest to więc inwestycja w przyszłość firm. To wydatek, który naprawdę się opłaca i który – wbrew temu, co niektórym się wydaje – zwraca się.

Jaki catering dla firm wybrać?

Jeśli zdecydujesz się na naprawdę dobrą firmę cateringową – taką jak nasza – możesz mieć pewność, że wybór posiłków, które możesz zamówić dla pracowników będzie naprawdę duży. Postawić możesz na całe zestawy obiadowe, które będą składały się z zupy i drugiego dania. Taki posiłek z pewnością docenią wszyscy ci, którzy pracują na zewnątrz i nierzadko narażeni są na działanie naprawdę niekorzystnych warunków atmosferycznych. Ciekawą opcją są dania jednogarnkowe, do których zalicza się:

  • flaczki;
  • bigos;
  • bogracz;
  • leczo z kiełbasą;
  • zupę meksykańską z mielonym mięsem.

Możesz zdecydować się także na kanapki. Proponujemy naszym klientom aż trzy rodzaje. Możesz zamówić dla swoich pracowników kanapkę z serem, szynką, sałatą i pomidorem. Jeśli wśród pracowników masz osoby, które nie jedzą mięsa, postaw na kanapki wege, czyli takie z sałatą, pomidorem i jajkiem. Oferujemy również wersję idealną dla prawdziwych miłośników mięsa. To kanapki z szarpaną wołowiną, warzywami i sosem. Będą odpowiednie dla męskiej części personelu.

Dlaczego catering dla firm z naszej oferty to dobry wybór?

Decydując się na catering dla firm, musisz pamiętać, aby stał on na naprawdę wysokim poziomie. Tylko wówczas jest bowiem sens wprowadzania do firmy tego benefitu pozapłacowego. Jeśli postawisz na naszą firmę, możesz być pewny stuprocentowej satysfakcji. Gwarantujemy szeroki wybór posiłków i różnorodne menu, co sprawia, że każdy Twój pracownik znajdzie coś dla siebie. Proponujemy gotowy jadłospis, ale jesteśmy otwarci również na indywidualne propozycje. Zawsze dostarczamy posiłki ze świeżych składników – ma to dla nas ogromne znaczenie. Za ich przygotowywanie odpowiadają doświadczeni kucharze, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Gwarantujemy terminową dostawę – Twoi pracownicy nie będą musieli czekać na ciepły posiłek. Jesteśmy w stanie dopasować się do rozkładu pracy w Twojej firmie.

Benefity pozapłacowe to prosty sposób motywowania pracowników do lepszej pracy. Dzięki nim firma oceniana jest lepiej, personel chce pracować i bardziej się stara. Jednym z rozwiązań, na które możesz się zdecydować jest catering dla firm. Pamiętaj jednak, aby postawić na ten naprawdę dobry. Posiłki muszą być świeże, smaczne, powinny dobrze wyglądać. Jeśli chcesz mieć pewność, że stawiasz na catering, który nie rozczaruje Twojego personelu, postaw na ten proponowany przez nas. Nasze jedzenie na pewno dobrze wpłynie na Twoich pracowników, dostarczając im energii do działania.

194 Comments

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.